https://www.sensualite.cz/pictureprovider.aspx?z=590&picture_id=FK72000101MARIA GALLAND 302 Čistící peelingová maska pro mastnou pleť KAB

MARIA GALLAND 302 Čistící peelingová maska pro mastnou pleť KAB

Maria Galland

Neprodejné samostatně

Objednám teď a zásilku obdržím

Česká pošta - Balík Do rukyod 80 Kč
18.8.2017
Česká pošta - Balík Na poštuod 80 Kč
18.8.2017
PPLod 80 Kč
18.8.2017
Osobně v Brně
17.8.2017 9:26
Kód MGK3001101
EAN 3416070011018

Maska s přírodním jílem dokonale čistí mastnou pleť. Absorbuje kožní maz a stahuje póry. Navraťte své pleti kouzlo matného sametu.

Čistící peelingová maska obsahuje výtažek a enzymy z papáji, které jemně odstraní a rozpustí odumřelé buňky mastné a smíšené pleti. Přírodní jíl absorbuje přebytečný maz. Výtažek ze semen horského křenu čistí a odstraňuje nečistoty. Pryskyřice ze stromu divoké pistácie stahuje póry. Pro maximální účinek doporučujeme kombinovat masku pouze s pěsticími produkty řady na mastnou a problematickou pleť.

Použití: naneste tenkou vrstvu na odlíčenou pleť 1 - 2 x týdně a nechejte působit 5 - 10 minut. Poté ztvrdlou masku navlhčete a masírujte asi minutu vlhkými prsty. Nakonec smyjte vodou.

Řada na mastnou a problematickou pleť Maria Galland přinese vaší pleti komfort a zářivý vzhled bez zbytečného lesku. Nechejte se okouzlit účinnými produkty Maria Galland, které přinesou vaší pleti komfort a harmonizují vaši vnitřní a vnější krásu. Každý produkt značky Maria Galland má svoji vlastní mysl. Je jen na vás rozhodnout se který si vyberete. Tato kosmetická péče nabízí široký sortiment špičkových produktů a aktivních látek tak, aby naplnila individuální potřeby každé zákaznice. Maria Galland je prostorem, kde má krása svou identitu.

Exkluzivní kosmetika Maria Galland Paris harmonizuje vaši vnitřní a vnější krásu. Produkty byly vyvinuty ve spolupráci s největšími experty. Letitá tradice a umění inovace z ní činí jednu z nejmodernějších kosmetických značek.

Hodnocení a recenze

Naše exklusivní nabídka

Vyzkoušejte tento parfém

Po celé České republice máte nyní možnost vyzkoušet všechny produkty, jež Sensualité nabízí.

Přehled prodejen

Věrnostní program na zboží i na služby.

Buďte s námi, býváme štědří

Registrovat se

Salon sensualité

Vlastní spa & beauty salon s kadeřnictvím v Brně

Přijďte si odpočinout