https://www.sensualite.cz/pictureprovider.aspx?z=590&picture_id=EK72000101MARIA GALLAND 301 Čistící sérum pro zjemnění pórů mastné pleti KAB

MARIA GALLAND 301 Čistící sérum pro zjemnění pórů mastné pleti KAB

Maria Galland

Neprodejné samostatně

Objednám teď a zásilku obdržím

Česká pošta - Balík Do rukyod 80 Kč
21.8.2017
Česká pošta - Balík Na poštuod 80 Kč
21.8.2017
PPLod 80 Kč
21.8.2017
Osobně v Brně
21.8.2017 9:14
Kód MGK3001098
EAN 3416070010981

Příjemná čisticí péče napravuje strukturu pórů a zkrášluje nečistou a lesklou pleť. Mimo to působí proti vráskám a chrání citlivé buňky.

Čisticí sérum pro zjemnění pórů mastné pleti (Perfecting pore refiner) velmi efektivně a jemně napravuje strukturu pórů smíšené nebo mastné pleti se sklonem nadbytečnému lesku. Speciální kombinace aktivních látek viditelně zjemňuje vrásky, dodává intenzivní hydrataci a dlouhodobě zmatňuje. Inovativní ceramidy a komplex enzymů karbohydrátů napravují pleť zatímco, vzácné výtažky z rostlin dodávají buňkám ochranu, čistí pleť a posiluje ochrannou bariéru pleti.

Použití: používejte večer nejlépe pod 300 Zmatňující krém pro sametovou pleť.

Řada na mastnou a problematickou pleť Maria Galland přinese vaší pleti komfort a zářivý vzhled bez zbytečného lesku. Nechejte se okouzlit účinnými produkty Maria Galland, které přinesou vaší pleti komfort a harmonizují vaši vnitřní a vnější krásu. Každý produkt značky Maria Galland má svoji vlastní mysl. Je jen na vás rozhodnout se který si vyberete. Tato kosmetická péče nabízí široký sortiment špičkových produktů a aktivních látek tak, aby naplnila individuální potřeby každé zákaznice. Maria Galland je prostorem, kde má krása svou identitu.

Exkluzivní kosmetika Maria Galland Paris harmonizuje vaši vnitřní a vnější krásu. Produkty byly vyvinuty ve spolupráci s největšími experty. Letitá tradice a umění inovace z ní činí jednu z nejmodernějších kosmetických značek.

Hodnocení a recenze

Naše exklusivní nabídka

Vyzkoušejte tento parfém

Po celé České republice máte nyní možnost vyzkoušet všechny produkty, jež Sensualité nabízí.

Přehled prodejen

Věrnostní program na zboží i na služby.

Buďte s námi, býváme štědří

Registrovat se

Salon sensualité

Vlastní spa & beauty salon s kadeřnictvím v Brně

Přijďte si odpočinout