https://www.sensualite.cz/pictureprovider.aspx?z=590&picture_id=3W81000101MARIA GALLAND 250 Profilift zpevňující krém na zralou pleť KAB

MARIA GALLAND 250 Profilift zpevňující krém na zralou pleť KAB

Maria Galland

Neprodejné samostatně

Objednám teď a zásilku obdržím

Česká pošta - Balík Do rukyod 80 Kč
18.8.2017
Česká pošta - Balík Na poštuod 80 Kč
18.8.2017
PPLod 80 Kč
18.8.2017
Osobně v Brně
17.8.2017 9:22
Kód MGK970518
EAN 3416079705185

Neobyčejný krém s 3D efektem rozzáří každou zralou pleť krásou. Zpevňuje oslabené kontury a vymaže jemné linky z povrchu pleti!

Intenzivní zpevňující péče na den a noc Profilift (Profilift Firming Cream) pomůže vypnout a pozvednou zralou pleť jakéhokoli typu. Je vhodná pro nepevnou pleť s vráskami a oslabenými konturami. Dokonale vyplňuje pleť díky 3D efektu. Sjednocuje a zjemňuje. Vaše pleť bude viditelně zpevněna a vyhlazena a její struktura posílena.

Zpevňující krém 250 Maria Galland obsahuje 3D efekt 2 % pro vyplnění vrásek a linek. Tonizační složky 2 % pro sjednocení pleti. Thalaspheres® de Glycengene 1 % a lehký mikro-reflektor 1 % zjemňují, zvyšují zářivost pleti a vymazávají z povrchu pleti jemné linky.

Použití: naneste ráno a večer jemnými masážními tahy směrem vzhůru na dokonale odlíčenou pleť.Pro intenzivní péči používejte Zpevňující kúru 251 + Krém 250 po 28 dní.

Řada Profilift pro vypnutí a zpevnění zralé pleti nabízí kompletní sadu účinných zpevňujících a anti-aging přípravků. Pomůže vaší pleti obnovit a pozvednout kontury. Nechejte se okouzlit účinnými produkty Maria Galland, které přinesou vaší pleti komfort a harmonizují vaši vnitřní a vnější krásu. Tato kosmetická péče nabízí široký sortiment špičkových produktů a aktivních látek tak, aby naplnila individuální potřeby každé zákaznice. Maria Galland je prostorem, kde má krása svou identitu.

Exkluzivní kosmetika Maria Galland Paris harmonizuje vaši vnitřní a vnější krásu. Produkty byly vyvinuty ve spolupráci s největšími experty. Letitá tradice a umění inovace z ní činí jednu z nejmodernějších kosmetických značek.

Hodnocení a recenze

Naše exklusivní nabídka

Vyzkoušejte tento parfém

Po celé České republice máte nyní možnost vyzkoušet všechny produkty, jež Sensualité nabízí.

Přehled prodejen

Věrnostní program na zboží i na služby.

Buďte s námi, býváme štědří

Registrovat se

Salon sensualité

Vlastní spa & beauty salon s kadeřnictvím v Brně

Přijďte si odpočinout