https://www.sensualite.cz/pictureprovider.aspx?z=590&picture_id=3K72000101MARIA GALLAND 22N Noční pleťové sérum na posílení buněk zralé pleti KAB

MARIA GALLAND 22N Noční pleťové sérum na posílení buněk zralé pleti KAB

Maria Galland

Neprodejné samostatně

Objednám teď a zásilku obdržím

Česká pošta - Balík Do rukyod 80 Kč
22.8.2017
Česká pošta - Balík Na poštuod 80 Kč
22.8.2017
PPLod 80 Kč
22.8.2017
Osobně v Brně
21.8.2017 14:02
Kód MGK3001467
EAN 3416070014675

Pleťové noční sérum s vitamínem C jednoznačně posiluje buňky pleti. Probudí v pleti spící energii, působí proti vráskám a rozjasňuje.

Noční sérum na posílení buněk pleti 22N Maria Galland (Cell-boosting Serum) je nabité ideálně kombinovanými aktivními látkami a skvěle doplní vaši běžnou noční péči. Regeneruje buněčnou vitalitu. Probudí energii vaší pleti a zajistí jí zdravý a jasný vzhled. Redukuje vrásky, hydratuje a chrání lipidovou bariéru. Je určeno každému typu a stavu pleti. Vhodný také pro mladou pleť jako prevence proti vráskám. Ideální i pro pleť, která potřebuje „posílit“ po stresovém období. Jeho lehká textura okamžitě proniká do pleti.

Noční posilující sérum obsahuje stabilizovaný vitamín C, který projasňuje pleť a redukuje vrásky. Výtažek z africké březové kůry a krásnoplodky japonské posilují a stabilizují vitamín C. Výtažek z kmenových buněk fazole stimuluje produkci buněčné energie a působí antioxidačně. Komplex skvalenu a kyseliny hyaluronové udržuje úroveň hydratace a stabilizuje lipidovou bariéru pleti.

Použití: aplikujte ideálně večer na obličej, krk a dekolt po důkladném odlíčení pleti. Ideálně pod vaše oblíbené sérum a/nebo krém.

Kosmetika Maria Galland pro zralou pleť nabízí účinné omlazující krémy, séra, masky a kúry. Vyberte si dle individuálních požadavků pleti vašeho typu. Nechejte se okouzlit jejich účinky. Přinesou vaší pleti komfort a harmonizují vaši vnitřní a vnější krásu. Maria Galland nabízí široký sortiment špičkových produktů a aktivních látek tak, aby naplnila individuální potřeby každé zákaznice. Maria Galland je prostorem, kde má krása svou identitu.

Exkluzivní kosmetika Maria Galland Paris harmonizuje vaši vnitřní a vnější krásu. Produkty byly vyvinuty ve spolupráci s největšími experty. Letitá tradice a umění inovace z ní činí jednu z nejmodernějších kosmetických značek.

Hodnocení a recenze

Naše exklusivní nabídka

Vyzkoušejte tento parfém

Po celé České republice máte nyní možnost vyzkoušet všechny produkty, jež Sensualité nabízí.

Přehled prodejen

Věrnostní program na zboží i na služby.

Buďte s námi, býváme štědří

Registrovat se

Salon sensualité

Vlastní spa & beauty salon s kadeřnictvím v Brně

Přijďte si odpočinout