https://www.sensualite.cz/pictureprovider.aspx?z=590&picture_id=JTU1000101MARIA GALLAND 214 Jemné zklidňující sérum pro věčnou krásu citlivé pleti

MARIA GALLAND 214 Jemné zklidňující sérum pro věčnou krásu citlivé pleti 125 ml

Maria Galland

Neprodejné samostatně

Objednám teď a zásilku obdržím

Česká pošta - Balík Do rukyod 80 Kč
22.8.2017
Česká pošta - Balík Na poštuod 80 Kč
22.8.2017
PPLod 80 Kč
22.8.2017
Kód MGK3001155
EAN 3416070011551

Sérum první pomoci přináší věčnou krásu velmi citlivé pleti. Významně zklidňuje a snižuje citlivost, zmírňuje podráždění a nepříjemné pocity pnutí.

Jemné zklidňující sérum pro věčnou krásu 214 (Gentle Soothing Infinity Serum) snižuje citlivost i velmi citlivé a reaktivní pleti. Okamžitě zmírňuje akutní podráždění a pocity pnutí. Zklidňuje, posiluje oslabenou pleť a zmírňuje zarudnutí. Obsahuje desenzibilizační lipopeptidy a podporuje přirozenou obranyschopnost pleti. Tyto v kombinaci s lotosovým extraktem chrání, zklidňují a poskytují úlevu podrážděné pleti. Den po dni obnovují rovnováhu a příjemný pocit. Učí pleť přirozeně bojovat s útoky z vnějšího prostředí. Složení je vysoce kompatibilní s pletí a je dermatologicky testováno. Jeho jemná gelová textura se rychle absorbuje.

Jemné zklidňující sérum 214 Maria Galland obsahuje výtažek z lotosu, který snižuje citlivost pleti, intenzivně zklidňuje a zjemňuje. Aktivní látka Calmosensine® účinně zmírňuje citlivost pleti a pocity tepla na podrážděných místech. Olej ze semínek bavlny vyživuje, zvyšuje elasticitu a chrání proti předčasnému stárnutí pleti.

Použití: při intenzivním použití při léčbě citlivosti nanášejte každé ráno a večer pod krém 213. Při běžné péči používejte večer pod vhodný krém.

Řada na citlivou a normální pleť Maria Galland vychází ze zkušenosti, že nejen citlivá a reaktivní pleť, ale i normální typ potřebuje jemnou a zklidňující péči. Citlivost pleti ovlivňuje také roční období, zdravotní stav či stav vaší mysli. Nechejte se okouzlit účinnými produkty Maria Galland, které přinesou vaší pleti komfort a harmonizují vaši vnitřní a vnější krásu. Každý produkt značky Maria Galland má svoji vlastní mysl. Je jen na vás rozhodnout se který si vyberete. Tato kosmetická péče nabízí široký sortiment špičkových produktů a aktivních látek tak, aby naplnila individuální potřeby každé zákaznice. Maria Galland je prostorem, kde má krása svou identitu.

Exkluzivní kosmetika Maria Galland Paris harmonizuje vaši vnitřní a vnější krásu. Produkty byly vyvinuty ve spolupráci s největšími experty. Letitá tradice a umění inovace z ní činí jednu z nejmodernějších kosmetických značek.

Hodnocení a recenze

Naše exklusivní nabídka

Vyzkoušejte tento parfém

Po celé České republice máte nyní možnost vyzkoušet všechny produkty, jež Sensualité nabízí.

Přehled prodejen

Věrnostní program na zboží i na služby.

Buďte s námi, býváme štědří

Registrovat se

Salon sensualité

Vlastní spa & beauty salon s kadeřnictvím v Brně

Přijďte si odpočinout