https://www.sensualite.cz/pictureprovider.aspx?z=590&picture_id=2091000101Maria Galland 214 Gentle soothing infinity serum - Jemné zklidňující sérum

Maria Galland 214 Gentle soothing infinity serum - Jemné zklidňující sérum

Maria Galland

Neprodejné samostatně

Objednám teď a zásilku obdržím

Česká pošta - Balík Do rukyod 80 Kč
25.8.2017
Česká pošta - Balík Na poštuod 80 Kč
25.8.2017
PPLod 80 Kč
25.8.2017
Kód MGK2970279
EAN 3416079702795

Sérum pro věčnou krásu citlivé a reaktivní pleti s lotosovým extraktem. Významné snížení citlivosti!

Účinný koncentrát pro snížení citlivosti i té nejvíce reaktivní pleti zmírňuje akutní podráždění a pocity pnutí. Posiluje oslabenou pleť. Díky lotosovému extraktu bude vaše pleť sametově hebká a pružná. Jeho textura je lehká jako vánek a jemně provoněná.

Jemné zklidňující sérum 214 Maria Galland obsahuje výtažek z lotosu 3 % a aktivní látku Calmosensine®, jenž účinně zmírňují citlivost pleti a významně ji zklidňují. Složení má vysoký obsah gelové látky 2,5 % pro zjemnění pleti. Kombinace derivátů glykolu 3 %, oleje z bavlníku 1 % a vitamínů A a E viditelně hydratují svrchní část epidermu.

Použití: při léčbě citlivosti nanášejte každé ráno a večer pod krém 213. Při běžné péči používejte večer pod vhodný krém.

Řada na citlivou a normální pleť Maria Galland vychází ze zkušenosti, že nejen citlivá a reaktivní pleť, ale i normální typ potřebuje jemnou a zklidňující péči. Citlivost pleti ovlivňuje také roční období, zdravotní stav či stav vaší mysli. Nechejte se okouzlit účinnými produkty Maria Galland, které přinesou vaší pleti komfort a harmonizují vaši vnitřní a vnější krásu. Každý produkt značky Maria Galland má svoji vlastní mysl. Je jen na vás rozhodnout se který si vyberete. Tato kosmetická péče nabízí široký sortiment špičkových produktů a aktivních látek tak, aby naplnila individuální potřeby každé zákaznice. Maria Galland je prostorem, kde má krása svou identitu.


Exkluzivní kosmetika Maria Galland Paris harmonizuje vaši vnitřní a vnější krásu. Produkty byly vyvinuty ve spolupráci s největšími experty. Letitá tradice a umění inovace z ní činí jednu z nejmodernějších kosmetických značek.

Hodnocení a recenze

Naše exklusivní nabídka

Vyzkoušejte tento parfém

Po celé České republice máte nyní možnost vyzkoušet všechny produkty, jež Sensualité nabízí.

Přehled prodejen

Věrnostní program na zboží i na služby.

Buďte s námi, býváme štědří

Registrovat se

Salon sensualité

Vlastní spa & beauty salon s kadeřnictvím v Brně

Přijďte si odpočinout