Hrdost, věrnost a nezlomnost. Pýcha Paříže – fotbalisté slavného klubu Paris Saint-Germain – a proslulý výrobce luxusních pánských předmětů S.T. Dupont spojili síly, aby oslavili mužnost, eleganci a sílu. Výsledkem je neporazitelné partnerství – nová pánská vůně Eau des Princes Intense. Plná pařížského světáctví ztělesňuje vše, co toto „město světel“ charakterizuje. Auru metropole sebevědomě elegantní módy a  umění žít, domov neodolatelného šarmu a velkorysých bulvárů, kterými se o víkendu valí ke stadionu v Parku princů davy příznivců.

S.T. Dupont – to je ambasador dobrého vkusu a filigránské hravosti a rafinovanosti, kterou vtěluje do luxusních pánských kolekcí. Dokonalost provedení detailů, co z psacích per, zapalovačů, manžetových knoflíčků a kožených tašek dělá nejen malá umělecká díla, ale hlavně pomocníka, na kterého je vždy spolehnutí. Není tedy divu, že když módní dům S.T. Dupont hledal skutečný symbol Paříže, vybral si fotbalový klub v tmavě modrých barvách s Eifelovkou ve znaku.

„Ici c'est Paris – tady je Paříž!“

Pokud u S.T. Dupont chtěli najít ztělesnění emocí, zaujetí pro hru a mužné vášně, nemohli najít lepšího reprezentanta, než je klub proslavený pod zkratkou PSG. Eau des Princes Intense se stala jeho oficiální vůní, protože je stejně jako klub i jeho fanoušci protknuta intenzitou fotbalových večerů v parku Princů – jejich očekáváním a vzrušením. Ze samotných hráčů se tak i díky vůni nově stali vyslanci města, dokonalí gentlemani ctící ducha fair play. Nepřekonatelní šampióni, ke kterým i soupeři shlíží s úctou a obdivem. Atraktivní a sebevědomí muži a reprezentanti pravého francouzství, kterým svět leží u nohou v kožených kopačkách.

Výjimečná vůně pro výjimečné muže

Toaletní voda, inspirovaná intenzitou sportovních zápasů, rezonuje atmosférou fotbalových tribun naplněných vášní k dobrému sportu a touhou po dalším vítězství. Pulzující vůně představuje muže jako moderního atleta – plného síly a stylu. Lahvička jemně vyvažuje symboly obou legendárních značek: půlnoční modř s decentním logem klubu i módního domu a s kompaktně kovovou korunou vršku.

Na kůži zanechává nejdříve přirozeně výraznou a jistou vůni. Dřevitě-kořeněná kompozice překvapí výtažkem osvěžujícího citrónu a aromatických tonů máty a fialky. Ochladí jemným dotekem lesního kapradí, šalvěje a pelyňku. V základu najdete stopy santalového dřeva, cedru a lístků divoké růže.

Eau des Princes Intense  je jedinečně smyslná a nespoutaná vůně pro rozhodné muže předurčené pro ty nejnáročnější výzvy.