Lolita Lempicka je ódou na ženskost

Přenesme se do centra Paříže do rokokově zařízených salónů, kde Lolita Lempicka vykouzlila všechny ty úžasné vůně ze své dílny. Její poslední - ztělesnění smyslné a vášnivé ženy, jemně kokosová vůně Elle L´aime - si právě znovu podmanila svět luxusních parfémů.

Logo Lolita LempickaMadame Lempicka, štíhlá a drobná Pařížanka, stojí na balkóně nad rušnou avenue. V zeleném kostýmku a rudě nalíčenými rty je neuvěřitelně šik a elegantní. Paříž jí doslova leží u nohou.

Návrhářka Lolita LempickaNávrhářka Lolita Lempicka v kampani Si Lolita

Lolita Lempicka, slavná módní návrhářka. Nebo také ta, která do elegantních flakónků umí začarovat ty nejúžasnější vůně.

Smělá, svůdná, nevinná i hravá. Tak je Lolita oslavovaná od roku 1984, kdy představila svou první módní kolekci. Už jako malá slečna milovala dívčí hrdinky – pohádkovou Alenku, Belle z Krásky a Zvířete i Lolitu ze slavného románu, od níž si půjčila jméno. Nechala se unášet příběhy plnými fantazie a objevila svět malování. Umělecké příjmení Lempicka si vybrala podle slavné polské malířky Tamary de Lempicke z éry art deco.

Lolita – dospívající dívka, koketka, co si teprve brousí drápky. Lempicka – tajuplná žena, která fascinuje svou krásou a vnitřní silou.

„Když jsem byla dítě, ráda jsem své fantazie a sny vyprávěla pomocí obrazů. A to dělám díky módě dodnes.“

Kouzelné zahrady, labyrinty, tajné komnaty i magické sny. Břečtanem porostlé zdi a svět fantazie, tam se nechá Lolita Lempicka dodnes zvát. Její nespoutaná kreativita ji přivedla do světa módy. Vystudovala návrhářskou školu a design a otevřela svůj první butik Nostalgia. Své šaty prodávala už pod značkou Lolita´s a pomohla znovuobjevit pařížskou eleganci, důraz na detail a kvalitní materiál. Jí navržené šaty oblékly ve filmu nebo na slavnostním večírku nejslavnější francouzské filmové krásky: Charlotte Gainsbourg, Anouk Grinberg, Vanessa Paradis, Emmanuelle Béart, Laetitia Casta a Valérie Kaprisky.

Lolita Lempicka - schůzka s princem Schůzka s princem

Mobilní telefon limitované edice Lolita LempickaSvé jméno se Lolita Lempicka nebála spojit s ženskou variantou auta Nissan Micro a pro módní značku Etam navrhla úspěšné smyslné spodní prádlo. Její fantazie ji hnala dál a výsledkem byla spolupráce s výrobcem elektroniky Samsung a limitovaná řada mobilních telefonů, ze kterých madame Lempicka udělala malý šperk.

„Žena, co používá špatný parfém, nemá budoucnost“

Lolita Lempicka First Fragrance parfémová voda pro ženySvůj první parfém představila v roce 1997 a hned to byl fenomenální úspěch. Snová vůně Le Premier Parfum – The First Fragrance je založena na vzpomínkách. Zachycuje magický okamžik, kdy každá dívka čeká, až se stane ženou. Je jako opojný nektar z květu lékořice. Okouzlující, čistá a smyslná. Jako by pohádkovou vůni stvořily lesní víly, když do ní tajně přidaly břečťanové lístky. Natrhaly fialky a přidaly vzácný iris a trošku vanilky, mandlí a aroma z anýzu.

„Můj první parfém – to bylo nadšení a vášeň“

First Fragrance je jako příběh z pohádky. Ukrývá v sobě jablko pokušení, které láká k nakousnutí. Ženy, co jej znají, už z něj ochutnaly, mladým dívkám je bezpečně schováno uvnitř vůně.

A Elle L´aime, novinka z dílny Lolity Lempicke?

Lolita Lempicka Elle L aime

Na nové vůni Lolita spolupracovala se dvěma talentovanými mistry vůní, také nadanými hlubokou imaginací. Dohromady si představili omamnou vůni zářivě bílých květů nočního hyacintu, s tóny kokosu, myrhy a jasmínu.

„Příběh mého nového parfému byl vždy i srdcem mé značky:
L jako Lolita. Lem jako Lempicka.
L Lem. Elle L’Aime. Ona miluje.“

Květinová vůně nevyčerpatelné krásy vyjadřuje nejhlubší ženské touhy uzamčené v lahvičce připomínající vzácný a ušlechtilý šperk. Zlatá písmena obtáčejí flakonek v prstencích jako listy břečtanu. Uchovávají tajemství, zosobňují milostné dopisy a připomínají důležitost v nich zapsaných slov: Elle L’Aime. Ona miluje.

Vůně má horní okouzlující tóny bergamotu a limetky, v srdci cítíme kokosovou esenci a jasmín, základní tóny jsou vanilka, myrha a santalové dřevo. Vše nejvzácnější přírodní ingredience.

Elle L’Aime má stejný příběh jak je tajemství úspěchu Lolity Lempické:

„Sněte o životech těch druhých a prožijte jejich sny.“