So Dupont - pařížská romanceSo Dupont, vůně města nad Sienou

Kouzelná procházka noční Paříží

Nenápadně se nad ránem vytratili ze soukromé party na Boulevard de Sébastopol. Jindy rušná ulice byla teď prázdná, bulvárem sem tam proletělo pár prvních žlutých listů. Byl časný podzim a od Seiny vanul příjemný a teplý vánek. „Pojďme k řece,“ navrhla. Upravila si šátek, co měla na ramenou přehozený přes jednoduché a elegantní černé šaty a vzala ho za ruku.

Po nábřeží se vydali k Pont Notre-Dame a na mostě se zastavili. Dívali se na řeku, na které se zrcadlily lucerny, zakotvené výletní lodě a výlohy kavárniček rozesetých podél nábřežní ulice. Lehce se k ní naklonil a objal kolem ramen. Tu ucítil její rafinovanou vůni - So Dupont. Za domy na vzdálených čtvrtí se brzy objeví první červánky, které olíznou špičku věže katedrály, co vykukovala nad střechami. V Paříži, městě všech zamilovaných, za chvíli začne nový den. Bude jen jejich.

Vůně města nad Seinou

Že je Paříž vždy dobrý nápad, věděla už Aundrey Hapburn. Vychutnejte si proto i vy svůdnou atmosféru tohoto města. Díky nové vůni So Dupont prožijte romantické chvíle jednoho z nejkrásnějších míst na světě. Vůně je přitažlivá jako krása zdejších žen a elegance pařížských šviháků. Najdete v ní něco ruchu zdejších kaváren, tajemství křivolakých uliček i nespoutané vášně tanečnic kankánu.

So Dupont Eau de Parfum je přitažlivá a návyková

So Dupont dámský

Překrásná květinová vůně pro svůdné ženy. Její jemnost a ženskost podtrhuje světle růžový flakónek se saténovou mašlí a zlatým uzávěrem.

Hlavu vůně velmi příjemně namíchaly květy hyacintu, aromatické tropické rostliny i plody čerstvých hrušek a šťavnatých ostružin. Srdce je květinové - sladká vůně magnólie je provzdušněna konvalinkou, pivoňkou a elegantním jasmínem. Sexy základ tvoří krémová vůně santalového dřeva, intenzivního cedru a pačule. Díky troše pyžma hebce splyne s vaší kůží.

So Dupont Eau de Toilette dřevitá svěží vůně

So Dupont pánský

Vůně v lahvičce, jejíž mužnost podtrhuje stříbrné a černé logo, je pro sofistikované a sebevědomě elegantní muže.

Jeho hlavou je svěží růžový pepř a šťávy z citrusových plodů. Srdce tvoří svěží máta a jablko a cedrové dřevo. Základ je koření tonka, vanilka a mužně dřevitá vůně santalu.

Mistr čtyř umění S.T. Dupont

S.T. Dupont je slavný francouzský výrobce luxusních předmětů. Firmu založil v roce 1872 mistr zlatník Simon Tissot Dupont.

Okouzlující, svůdné a dokonalé. Základ výrobků Dupont je vždy stejný, ať už se jedná o:

  • zavazadla a umění cestování
  • zapalovače a umění ohně
  • psací potřeby a umění písma
  • parfémy a umění svádění