Agent Provocateur a Mónica CruzAgent Provocateur a Mónica Cruz

Flirt tajné agentky

Zastavila a ještě naposledy se ohlédla. Půlnoční ulicí slabě osvícenou neonem stylového koktejl baru zaťukaly její podpatky. Jen pár kroků a její stín zmizel v taxíku. „Jeďte!“ přikázala šoférovi. Ten beze slov kývl a za chvíli již noc proťaly dva kužely světla. Auto uhánělo pryč. Žena vytáhla z kabelky flakónek z broušeného růžového skla a vnitřek auta vyplnila neznámá dráždivá vůně. Řidič ve zpětném zrcátku pozoroval, jak si kráska pomocí pár tahů rtěnkou upravuje svůdné rty. Všimla si toho a lehce se na něj usmála. Její dnešní mise byla úspěšná!

Popleťte mužům hlavu

Noční, tajemná, mysteriózní. Jste fantom, kráska z Hollywoodu. Femme fatale. Váš čas přichází po západu slunce, kdy se s několika kapkami vašeho parfému probouzí Vaše temné já. Jste tajná agentka, smyslná a provokativní. Vyrážíte za svým tajuplným posláním. Vaší zbraní je svůdnost, šarm a záhadná vůně. Jste stejně jako ona exotická a nedostupná. To Vaše milence děsí a zároveň neodolatelně přitahuje. Muži se Vám chtějí vyhnout, ale Vašemu svádění snadno podlehnou. Ztrácejí se v jedinému záblesku Vašich očí, ve Vaší opojné a smyslné vůni. Jste navždy zbožňována. Zůstává po Vás vzpomínka na onu vše spoutávající vůni a jako tajemný kód čtyři slova: Agent Provocateur Fatale Pink.

Agent Provocateur Fatale Pink

Vůně pro Femme fatale

Agent Provocateur Fatale Pink je pro všechny ženy, které milují flirtovat a svádět muže pomocí smyslné a provokativní vůně. Její hlavou je mandarinka, květní lístky z hrušky a krémově našlehaný tropický citrón yuzu, srdce tvoří bílá kamélie, růžový lotos a orientální datura rozkvetlá za svitu měsíce. Základem vůně je černý šafrán a pižmo. Parfém pochází z dílny proslulého Jean-Clauda Delville, který ho připravil pro londýnskou značku luxusního spodního prádla Agent Provocateur.

"Obklopte se retro vůní Fatale Pink a staňte se na noc neodolatelně svůdnou agentkou, co mužům poplete hlavu."