Než se pustíte do čtení, vězte, že právě teď značku Orly vyprodáváme za nejnižší ceny na trhu. Pospěšte si, dokud je z čeho vybírat..

Sledujte nás na sociálních sítích, protože pro vás chystáme novou, ještě lepší nehtovou péči! Už se moc těšíme, až vám ji ukážeme. Přípravy jsou v plném proudu.sleva orly


Los Angeles. La La Land. L.A. Město Andělů.

Orly EPIX, gelový lak bez UV lampy

Před 40 lety si zde otevřeli obchod. Měli velké sny. Sny o L.A.. Barevné, syté a okouzlující. Udělali si dobré jméno v Hollywoodu, na stříbrném plátně a v nehtových studiích. Vytvořili inovace, které se postupem času staly standardy v manikúře a nyní jsou připraveni udělat to znovu se systémem Epix.

V L.A. žije více než 3,8 milionů obyvatel.

Stovky lidí se do něj stěhují každý měsíc! Jaký k tomu mají důvod?

L.A. je prostě populární.

V L.A. je stále krásné počasí.

Město je jedna velká umělecká scenérie.

Mnoho lidí sní o takovém životním stylu. Chce mít stejná auta, pít stejné drinky, být jako lidé v L.A.

Lidé v L.A. se neřídí trendy, ale naopak je vytvářejí! Každý chce mít kousek L.A.

 

Systém EPIX Flexible Color™

Gel lak bez uv lampy, bez pece. Nová technologie gelových laků Olry Epix

Orly Epix Flexible Color (lak na nehty) a Flexible Sealcoat (ochranný svrchní lak) společně vytvářejí odolný, vysoce lesklý nátěr bez nerovností, prasklin a odlupování. Manikúra zasychá již do 8 minut. Během zasychání se nátěr díky flexibilní konzistenci dokáže sám opravit. Výsledkem je dokonale celistvé pokrytí nehtu bez škrábanců a nerovností. Při nárazu nehtu lak pruží a tedy nepraská. UV lampa a náročné odstraňování starého laku je minulostí. Zůstává pouze nádherná manikúra s perfektním vzhledem po celý týden.

 • Celá manikúra spočívá ve 2 jednoduchých krocích: 2 vrstvy flexibilního laku Orly Epix + 1 vrstva ochranného laku Orly Sealcoat.
 • Lak s inovovaným složením dokonale přilne k nehtu a kopíruje jeho pružnost díky obsaženým polymerům. Ty absorbují nárazy a chrání tak nátěr proti popraskání a odlupování. 
 • Jednoduchá aplikace a odstranění. Nanáší se jako běžný lak a stejně tak lehce se odstraňuje pomocí odlakovače.
 • Nevyužívá UV lampu k vytvrzení. 
 • Zasychá za méně než 8 minut.
 • Zachovává si odolnost gelového laku.
 • Lak  je charakteristický vysokým leskem.
 • Krásné nehty s odolnou manikúrou celý týden.

Vybírejte ze 36 odstínů a barev

Orly Epix zahrnuje řadu barev od krémových po super jasné a se zářivými glitry. Vše pro dokonalou manikúru.Orly Epix nabízí barvy laků od bílé po černou. Nechybí laky se třpytkami nebo v neonových odstínech. Kvalitní lak spolu s barvou je základ krásné manikúry.

Dva kroky k dokonalé manikúře

Jednoduchý návod jak správně udělat gelové nehty

Dva kroky k dokonalé manikúře flexibilním lakem Orly Epix

Nezapomeňte nehty vždy odmastit pomocí alkoholu nebo použijte přípravek Orly Nail Prep.

Pomocí nového plochého štětce s více jak 600 štětinkami naneste barevný lak Epix Flexible Color. Pro plné krytí aplikujte 2 vrstvy. Díky velmi kvalitnímu štětečku, speciálně navrženému pro přesnou aplikaci od kůžičky nehtu, máte precizní kontrolu při nanášení laku.
Po úplném zaschnutí naneste jednu vrstvu ochranného laku Epix Flexible Sealcoat. Zajistíte tak dokonalý lesk a ochranu. Po 3 dnech můžete pro zvýšení odolnosti nátěr zopakovat.

Orly. Made In L.A.

 • Vydrží až o 75% déle než běžná manikúra 
 • Odstranění je o 85% rychlejší než u gelových laků
 • Zasychání je o 60% rychlejší než u běžných akrylových laků
 • Aplikace je o 76% rychlejší než u gelových laků

 

Jak udělat správně manikúru? Video návod jak si udělat perfektní nehty na 7 dení s laky s vlastnostmi gel laku - Orly Epix Flexible Color