My BurberryMy Burberry se odhaluje

Ikonická vůně My Burberry

Je září roku 2014. Burberry uvádí nejvýznamnější vůni, kterou doposud vyrobilo. Je to příběh, jako ze starých časů, přesto je pevně spjatý se současností. Londýnská zahrada po dešti a jméno My Burberry, to co lidé zvolají pokaždé, když mluví o svém trenčkotu. Nadčasová klasika, i takové je vyjádření současnosti a budoucnosti pomocí vůně.

"My Burberry je skutečným ztělesněním naší značky ve vůni, designu i v postoji. Vůně, která čerpá svůj náskok z kultovních trenčkotů Burberry, musí být vynikající ve všech směrech."Christopher Bailey, Kreativní ředitel a generální ředitel Burberry

 

My Burberry vznikla za spolupráce kreativního šéfa a generálního ředitele v jedné osobě Christophera Baileyho a Francise Kurkdjiana, renovovaného parfuméra. Společně tak vytvořili sebevědomou, krásně elegantní vůni, která nenápadně nese britské poselství. My Burberry rozvine velkou květinovou vůni s překvapivým okrajem.

"Vytvořili jsme krásné a jedinečné květinové dílo, úžasný doplněk k ikonickým výrobkům Burberry." Francis Kurkdjian, světoznámý parfumér

 

V My Burberry jsou zachyceny vůně, které vydává pouze rozkvetlá londýnská zahrada po dešti. Horní nóty nejvíce ovlivňují bergamot a seet pea, do kterého vstupuje srdce pelargónie, zlaté gdoule, frézie a vše se zaobluje v základní nótě deštěm smáčeného damašku a růže stolisté s patchuli.

Lahvička

My Burberry flakon Touha po dokonalosti. Od skic až po parfém My Burberry

Skleněný flakon v sobě odráží detaily trenčkotových kabátů. Ve víčku tak můžeme rozpoznat typické knoflíky a ručně vázaná stužka okolo hrdla, odkazuje na látku kaftan, dědictví po vynálezci Thomasu Burberrym. Vše je zabaleno v luxusní krabičce v barvě trenčkotu. Tečkou je vyražené logo obtažené zlatou barvou.

Monogram

MonogramZde bude Váš monogram

Mohlo by se zdát, že ještě něco chybí. Máte pravdu. Pomyslnou tečkou k úplné dokonalosti je Vaše jméno vypálené do spodní hrany, nyní již Vašeho osobního parfému. Zůstaňte s námi a my Vám dáme vědět, jak monogram získat.

Kampaň

Modelky Kate Moss a Caou Delevingne v kampani My BurberryModelky Kate Moss a Cara Delevingne v kampani My Burberry

Globální reklamní kampaň byla vytvořena s neméně ikonickými tvářemi, modelkami Kate Moss a Carou Delevingne, které společně vystoupí poprvé. Kampaň nafotil opět Mario Testino, kterému se výtečně podařilo zachytit obě modelky v pláštích Sandringham a dokonale ztělesnit smyslnost, individualitu a optimismus spojený s dědictvím.