Než se pustíte do čtení, vězte, že právě teď značku Orly vyprodáváme za nejnižší ceny na trhu. Pospěšte si, dokud je z čeho vybírat..

Sledujte nás na sociálních sítích, protože pro vás chystáme novou, ještě lepší nehtovou péči! Už se moc těšíme, až vám ji ukážeme. Přípravy jsou v plném proudu.sleva orly


Čekáte na teplé sluneční paprsky den co den? Nebaví vás zimní péřové bundy, které nedají vyniknout vašemu outfitu? Máte dost mrazivých dnů, které vás nabudily leda k tomu, abyste vklouzla do peřin? V tom případě tu pro vás máme pestrou novinku trendy laků, kterými jaro přivoláte.

Nová kolekce laků na nehty Melrose Orly

Kolekce laků Melrose vás vezme na procházku po L.A, druhého nejlidnatějšího státu v USA. Proč právě zde? Protože L.A. je jedním z nejvýznamnějších světových center kultury, mezinárodního obchodu, vzdělání, vědy a technologií. Pod rozpáleným sluncem, které ani v zimě neklesne v průměru pod 10 °C, naleznete mix lidí různých národností či vyznání a v barech nebo na ulicích zaslechnete všechny hudební žánry, od klasiky až po modernu. L.A. je prostě město, které nikdy nespí a vždy má co nabídnout.

Módní stálice, značka Fred Segal, který sídlí na Melrose Avenue už přes půl století.

Udělejte si procházku slavnou nákupní mekkou, která se rozprostírá od Silver Lake až k Santa Monice. Najdete zde designová návrhářství, typické nezávislé obchůdky, restaurace a jedno z nejpopulárnějších květinářství v L.A. Tato turisticky vyhledávaná oblast vám poodhalí kouzlo rozmanitosti, na kterou narazíte na každém rohu. Nuda a stereotyp tady nehrozí. Být originální, být vidět, nebo slyšet je přímo povinností.

Přímo taková je nová kolekce Orly laků na nehty, v níž najdete odstíny připomínající směs kyselých žvýkaček, korálů, malin a mentolově tyrkysové odstíny, které jsou zjemněny růžovým nude nádechem. Nová kolekce kombinuje odstíny matné až po ultra lesklé, přes jemně třpytivé nebo želatinově průsvitné.

Nová kolekce Melrose na záběru @beautyincrisis

Jarní kolekci Melrose si můžete zakoupit buď jako klasický lak na nehty, nebo jako Epix či GelFX. Vyberte si to, co vám vyhovuje, nebo raději rovnou zajděte za svou manikérkou a vykouzlete na vašich rukou hru barev a chutí. Přivolejte jaro s novou a nepřehlédnutelnou manikúrou Orly.