To nejlepší ze slunce

Získat a udržet si krásné opálení a přitom i zdravou a hydratovanou pleť, je někdy vcelku zapeklitý úkol. I nejopatrnější dámy používající drahou sluneční kosmetiku si čas od času spálí nos, dekolt či ramena v překvapivě silných prvních paprscích.

opalovací dekorativní kosmetika Orlane s UV fitlryJak si udržet opálení z dovolené co nejdéle?

Jiné se zase mohou přetrhnout, ale jejich bílá, ba skoro průsvitná, pokožka se ne a ne opálit. A když už nachytáme nějaký ten bronz, během pár týdnů je ten tam. S blížícím se podzimem dáváme sbohem zářivým úsměvům zasazeným do téměř jižanského obličeje.

Kouzlo opálené pleti můžete zažívat po celý rokTónovací dekorativní kosmetika Orlane si bere ze slunce to nejlepší. Dodává pleti magické opálení a rozjasňuje ji. A co víc?

vizuál ke sluneční dekorativní kosmetice Orlane soleil bronzeBronzující dekorativní kosmetika Orlane slibuje magické opálení po celý rok

Použití bronzujícího pudru, tužky na oči či lesku na rty z této kolekce s sebou nenese poškození pleti UV zářením, předčasné stárnutí, dehydrataci či vznik pigmentových skvrn. Navíc pleť chrání díky ochranným faktorům a hydratují.  Je skvělým partnerem pro další opalovací přípravky pro denní použití značky Orlane.

Jako dotek paprsku

Kolekce bronzujících pudrů Orlane přinese dotek slunečních paprsků i do chmurného podzimního dne. Rozzáří pleť a propůjčí jí přirozeně opálený a matný vzhled. Záleží na vás, jestli použijete tento tónovací pudr na celý obličej a dekolt nebo jen zvýrazníte kontury tváře.

sluneční bronuzující pudr OrlaneVybírat můžete ze dvou odstínů bronzujícího pudru a tří odstínů kompaktního make-upu.

Skvělým pomocníkem je bronzující kompaktní make-up s SPF 50. Vykouzlíte s ním přirozený tón pleti. Navíc pleť hydratuje, rozjasňuje a chrání proti poškození slunečními paprsky.

Jiskrný pohled a plné rty jsou jako třešnička na dortu

Ke zdárnému dokončení díla už chybí jen krůček… Malinko rozzářit a zvýraznit oči a rty. I na to myslel Orlane, když zařadil do nabídky několik slunečních odstínů tužek na oči a lesků na rty. Tužky na oči ovšem nenazývá tužkami, nýbrž „balzámy na oční víčka“. Jsou koncipovány tak, aby se daly jednoduše použít jako tužka nebo jako oční stíny. Jsou vhodné i na tu nejcitlivější pleť.

Metalický efekt tužek na oči ze sluneční řady dá vašim očím novou jiskru. Metalický efekt tužek na oči ze sluneční řady dá vašim očím novou jiskru. Obsahuje tři odstíny.

Lesk na rty svému jménu rozhodně ostudu neudělá. Leskne se opravdu intenzivně díky velmi jemným glitrům. Kromě toho, že rozzáří úsměv, hydratuje pleť kyselinou hyaluronovou a obohacuje ji o vitamíny A a E a olej z rýžových otrub. Vyživuje a regeneruje rty. Vsaďte se, že jemnější a plnější rty jste ještě neměla.

Intenzivní lesk na rty hydratuje a vyživuje. Intenzivní lesk na rty hydratuje a vyživuje. Rozzáří váš úsměv.

Přejeme krásné a opálené léto!