Po náročném a důsledném výzkumu Laboratoří Thalgo byly představeny nové produkty dermatologické kosmetiky pod značkou M-CEUTIC®. Značka Thalgo je synonymem pro respektovanou kosmetiku pouze z přírodních zdrojů moře. Používají ji ženy a muži všech věkových kategorií, vybrané kosmetické salony, pětihvězdičkové hotely a SPA.

M-CEUTIC přípravky urychlují přirozenou obnovu pleti a účinně bojují i s aknózní a problematickou pletí.

Revoluční péče o Vaši problematickou pleť - M-CEUTIC Mésolift Marin

Produkty M CEUTIC Mésolift Marin jsou vyvinuty ve spolupráci s předními dermatology a řadí se do sekce kosmeceutika. Kosmeceutika spojuje kosmetické a lékařské přípravky v jedno. Díky tomuto unikátnímu spojení je značka M-CEUTIC považována za inovativní oproti tradičním kosmetickým produktům, čímž je zaručena jejich jedinečná a prokázaná účinnost.

Přípravky M-CEUTIC obsahují jedinečný patent Mésolift Marin®, který účinně bojuje s nedokonalostmi pleti a zpomaluje projevy jejího stárnutí. Pleť je pak zářivá, pevná a vypadá mladistvě.

M-CEUTIC napodobuje techniku mezoterapie, avšak neinvazivním způsobem.  Konečně může být Vaše pleť krásná a přitom bez bolesti. Díky Mésolift Marin jsou totiž účinné látky dopravovány do hloubky pleti bez použití jehel. Mésolift Marin je zapouzdřen uvnitř Biosféry, jedinečného transportního systému, který se dostane do jádra pleti. Postupné uvolňování této látky působí na vnitřní strukturu pleti a vyživuje ji po dobu 48 hodin.

Dopřejte Vaší pleti tu nejlepší péči. Nejenže budete vypadat skvěle, ale budete se i cítit výborně.

Neinvazivní způsob boje proti nedokonalostem a nerovnostem pleti

Vaše pleť bude obohacena o tolik potřebné živiny, které byly pečlivě vybrány, aby přispěly k elasticitě pleti, dále kyselinu hyaluronovou, která hydratuje pleť, a buněčný nukleosid, který zpomaluje stárnutí pleti. 

Kosmeceutické přípravky M-CEUTIC kromě účinné látky Mésolift Marin obsahují i speciální patent Neo-Skin® – jedinečnou kombinaci 3 aktivních látek přírodního původu. Neo-Skin obnovuje kvalitu pleti tím, že vyrovnává všechny funkce mazové žlázy.

Nedokonalosti a nepravidelnosti pleti jsou redukovány, pleť vypadá mladistvě a svěže.

Značka M-CEUTIC Mésolift Marin je vhodná pro všechny, kteří mají problematickou pleť, rozšířené póry, jizvy po akné, nebo chtějí efektivně bojovat proti stárnutí pleti.