Sprej na zakrytí šedin vás zachrání během minuty

Už musíte jít. Poslední pohled do zrcadla a…. Jejda. Už jsou vám zase vidět šedé vlasy nebo centimetr odrostlé barvy? To je ten pravý čas po něm sáhnout.

Buďte okouzlující každý den!

Sprej na odrosty a šediny vás spolehlivě zachrání během minuty. Vyřeší váš problém v cuku letu. Zakryjete s ním šedé a odrostlé vlasy. Stačí párkrát stříknout. Zjemní přechod mezi odrosty a barvou. Obsahuje barevný pigment, který pevně přilne k vlasu a splyne s jeho přirozenou barvou. Nemusíte se bát, že vám odstín nebude sedět. Stačí vybrat ten nejbližší. Sprej rychle zasychne a nelepí. Jednoduše ho vymyjete šamponem. 

Vyzkoušeli jsme sprej na odrosty Phil Smith

sprej na odrosty a šediny recenze

Recenze: vyzkoušeli jsme sprej na odrosty Phil Smith v odstínu Brunette.

 

Před použitím doporučujeme přehodit si pro jistotu přes ramena ručník, aby vám na nové blůze neulpěly mikroskopické kapičky. Vyprat sice půjdou, ale kdo by se chtěl převlékat, že. Nachystejte si papír nebo ubrousek, který položíte na linii vlasů tak, aby vám chránil obličej. 

Sprej se používá na suché, upravené vlasy. Především na cestičky a v místech, kde se vlasy přirozeně rozestupují.

Jak zakrýt šediny a odrosty sprejem? 


1. Zakryjte místa, která chcete chránit
2. Protřepejte lahvičku
3. Pokud je třeba, rozdělte vlasy na sekce, které chcete barvit
4. Nastříkejte podél pěšinek v malých dávkách 10 - 15 cm od hlavy. Opravdu jen lehce přistříkávejte. Méně je někdy více. Můžete se pomalu přibližovat k pokožce. Čím blíž budete, tím sytější bude barva.
5. Na závěr můžete vlasy podle potřeby promnout mezi prsty, aby se barva dostala do všech míst. Pamatujte všeak, že barva barví také pokožku. Nebojte, jde snadno umýt.
6. Pokud se vám bude zdát, že máte barvy na vlasech hodně, pročešte je nebo utřete papírovým kapesníkem. 

Sprej na odrosty recenzeVěřte, že jakmile si postup nacvičíte, bude to pro vás opravdu otázka jedné minuty.

Sprej na odrosty 75 ml vydrží při použití na pěšinku až na 50 aplikací. A vejde se pohodlně do kabelky, pokud se vydáváte na delší cesty. Do práce jej nosit nemusíte. Co ráno nastříkáte, zůstává do večera pevně držet. 

Sprej na odrosty Phil Smith

Phil Smith je značka vlasové péče od oceňovaného britského kadeřníka. Svou péči vyvíjí s vášní a řemeslnou dokonalostí. Jeho produkty jsou veganské a cruelty-free.