OK

Teatro Fragrance Uniche logo

Snový název italské značky interiérových i osobních parfémů Teatro Fragranze Uniche z Florencie se dá volně přeložit jako „divadlo jedinečné vůně“. Teatro bezpochyby zapůsobí
na Vaše emoce. Snad dokonce stejnou silou jako scéna, masky
a magie světel na jevišti, které umí uvrhnout diváky do statického ticha od prvního do posledního tónu orchestru.

Teatro aroma difuzéryBytové a interiérové vůně jsou zabaleny v elegantních lahvičkách
s propracovaným designem. Jsou jako poklady skrývající nezapomenutelné zážitky.

Interiérové parfémy v duchu florentské renesance

Značce, pro lásku k umění parfémářství, vdechly život tři ženy - Fiorella Lucci, Federica Schirra e Gaia Caiani.
Teatro Fragrance Uniche zakladatelky
Jejich cílem je tvořit vůně pro domácnosti i podniky. Míchat parfémy do místností tak, aby přinášely lidem smyslový prožitek,
a tím tvořily příjemné vzpomínky na daná místa. To se jim daří díky spolupráci s vybranými parfémáři, designéry a florentskými řemeslníky, které vede jejich nejhlubší instinkt a odborné znalosti. Společně tak vytvořili portfolio výjimečných vůní s inovativní vizí.

Vůně jsou explozí pro všechny smysly
Jako červená nit se táhne všemi řadami vůní Teatro móda a duch města Florencie. Tvůrkyně pečlivě sledují významné italské
i mezinárodní módní akce, aby i jejich olfaktivní výraz byl neustále aktuální a moderní. Rafinované parfémy nesou přívlastek „made in Italy“.

butik s parfémy do místnostmi Teatro ve FlorenciiPohled na butik Teatro ve Florencii.

Zelená filozofie

Zakladatelky si uvědomují, že obláček vůně rozplývající se ve vzduchu se stává součástí ekosystému. Ekologický přístup se stal přidanou hodnotou jejich produktů. Velkou pozornost věnují celému výrobnímu procesu. Produkty jsou ve 100% recyklovatelných obalech z papíru, dřeva, skla a jiných přírodních surovin. I náhradní náplně jsou prodávány ve 100% recyklovatelných PET lahvích.

Filozofií značky je kvalita, ochrana životního prostředí a zdraví

Zelená strategie se promítá také do výroby parfémů samotných: obsahují méně alkoholu a vyšší koncentraci zcela přírodních esenciálních olejů. To zajišťuje vyšší odolnost vůně ve vzduchu, ať už je rozptylována pomocí bambusových tyčinek nebo rozstřikovačem.

Solidarita

Od počátku výroby značka pracuje na charitativních projektech. Výtěžek z prodeje dětské řady Batuffolo je věnován podpoře nadace Fondazione Tommasino Bacciotti Onlus z Florencie, která se podílí na podpoře výzkumu a péče o pacienty s dětskou rakovinou, především v oblasti mozku. Založili ji rodiče malého Tommasina, který nádoru podlehl ve svých 19 měsících. Nadace podporuje rodiny nemocných dětí jak finančně, tak psychicky. Hradí navíc i náklady na ubytování při dětské nemocnici Meyer ve Florencii. Uděluje stipendia onkologickým pediatrům
a laboratorním technikům a financuje nákup vybavení pro péči
o tyto dětské pacienty v italských nemocnicích.

Jaké typy parfémů vybrat pro Váš byt či kancelář?

Firma vyvinula několik řad parfémů a dává doporučení, do jakých prostor se ten který hodí nejlépe. Jakmile si vyhlídnete svoji vůni, můžete vybírat z několika typů produktů v různých velikostech:

Aroma difuzéry s bambusovými tyčinkami, které pomalu a rozšiřují vůni do každého koutu místnosti, jsou ideální k provonění prostor na několik měsíců.

Vůně do bytu s rozprašovačem pro rychlejší aplikaci Vás zachrání před nečekanou návštěvou. Jsou k dostání také jako sety Cofanetto Gioiello v elegantní krabičce, která obsahuje kompletní řadu vůní. Sety jsou užitečným způsobem, jak objevovat okouzlující svět bytových vůní.

Vůně na textilie s rozprašovačem osvěží látku a provoní Váš domov. Nezanechávají skvrny. Používají se na záclony, závěsy, polštáře, sedačky, ložní prádlo, matrace, koberce a co si jen vzpomenete. Nedoporučují se aplikovat jen na pravou kůži, hedvábí a vinyl.

Svíčky z přírodního rostlinného vosku v elegantních skleněných svícnech vyrábí jedna z nejstarších italských továren na svíčky. Tyto řemeslné skvosty jsou vyráběny ručně a jen z kvalitních surovin, kde jsou moudře dávkovány esenciální oleje a parafín derivovaný z rostlin. Díky metodě mísení vosku a manuálnímu tlaku mají svíčky dlouhou dobu hoření. 

Elegantní lakované dekantéry na parfém v bílé nebo černé barvě můžete použít na jakoukoli vůni Teatro. Dekantéry řady Couture jsou potažené dekorativní kůží. Navozují nezaměnitelnou, jedinečnou a fascinující náladu v jakémkoli prostředí.

Sofistikované osobní Eau de Parfum jsou vytvořeny ve dvou historických vůních: Black Divine a Tobacco.

Teatro Fragrance Uniche interiérové parfémy na míruZnačka vyrábí i interiérové parfémy na míru pro ty nejnáročnější zákazníky, pod názvem Giovanni Raspini. Dávají příležitost vyjádřit každou identitu.

Korporátní video florentské firmy na výrobu interiérových parfémů Teatro Fragrance Uniche.
 


Zdroje:
http://teatrofragranzeuniche.it/it/
http://www.firenzetoday.it/economia/teatro-fragranze-uniche-firenze.html