• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK

 

V našem salonu najdete kosmetickou péči té nejvyšší úrovně pro specifické potřeby každé pleti. Můžete se spolehnout na kompletní ošetření vaší pleti moderními metodami, a na péči exkluzivní kosmetikou předních francouzských značek Thalgo a Maria Galland. 

Pomůžeme vám s léčbou aknózní pleti, zklidníme citlivou a poškozenou kůži, a navrátíme vaší pleti šarm, projasnění a mladost. Individuálně ošetříme oční kontury, pohladíme vás revitalizačními a omlazujícími neinvazivními procedurami, vyplníme vrásky nebo vaši pleť ošetříme proti stárnutí výjimečnou mozaikovou modelovací metodou. Nechte se překvapit rychlými pečujícími účinky vysoce kvalitní francouzské kosmetiky, kterou přesně zvolíme podle typu vaší pleti.

V salonu Sensualité pomáháme ženám i mužům objevovat lásku k jejich vlastnímu tělu. Pečujeme o ně, posilujeme sebevědomí a probouzíme krásu. V našem kouzelném pečujícím světě potěšíte všechny své smysly. Přijďte na ošetření, které zdůrazní vaši krásu a vitalitu, podpoří vaše zdraví, a odhalí vaši smyslnost.