OK
Denní účes se žehlením parní žehličkou na vlasy Steampod

Denní účes se žehlením parní žehličkou na vlasy Steampod krátké vlasy 40 minut

Nemáte již trpělivost na neustálé žehlení vlasů? Nechte to na nás a relaxujte! Dostanete denní účes od mytí až po styling s vlasovou péči Kérastase.

KE0073Z9TY0000101Nemáte již trpělivost na neustálé žehlení vlasů? Nechte to na nás a relaxujte! Dostanete denní účes od mytí až po styling s vlasovou péči Kérastase.
krátké vlasy40 minut |Na objednávku
350 Kč
Objednat se Koupit jako dárek

Doplňující info k dárku nebo věnování uveďte do poznámky k objednávce v košíku.

Kód: KE0073Z

Nemáte již trpělivost na neustálé žehlení vlasů? Nechte to na nás a relaxujte! Dostanete denní účes od mytí až po styling s vlasovou péči Kérastase.

Denní účesy jsou pro nás radostnou hrou a žehličku ovládáme dokonale. Doporučíme vám ten nejlepší účes a k tvorbě použijeme profesionální vlasovou kosmetiku Kérastase.

Služba zahrnuje uvolňující mycí lázeň s masáží hlavy, kvalitní přípravnou péči, finální úpravu a styling. K péči používáme špičkovou vlasovou kosmetiku Kérastase.

Kérastase je jedna z nejluxusnějších značek vlasové péče. Nabízí jedinečné kadeřnické produkty na míru všem typům vlasů. Obsahují účinné aktivní látky na základě nejnovějších výzkumů a úzké spolupráce s profesionálními kadeřníky. Nejmodernější technologie a trendy přináší také klasická profesionální značka L´Oréal.

Vydejte se s námi na cestu za hledáním vaší krásy a uvolněním těla i mysli. V salonu Sensualité Beauty dostanete tu nejlepší individuální a cílenou kosmetickou péči.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

OblastVlasy
Druh ošetřeníKadeřnické služby
UrčeníŽeny
ÚčinekTvarování
Značka / VýrobceKérastase