• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
Dámský střih s péčí a stylingem Kérastase

Dámský střih s péčí a stylingem Kérastase středně dlouhé 55 minut

Středně dlouhý dámský účes vykouzlíme s profesionální lehkostí. Svěřte nám střih svých vlasů a dostanete navíc dokonalou vlasovou péči Kérastase.

KE0002ZYNM0000101Středně dlouhý dámský účes vykouzlíme s profesionální lehkostí. Svěřte nám střih svých vlasů a dostanete navíc dokonalou vlasovou péči Kérastase.
středně dlouhé 55 minut |Na objednávku
690 Kč
Objednat se Koupit jako dárek

Doplňující info k dárku nebo věnování uveďte do poznámky k objednávce v košíku.

Kód: KE0002Z

Středně dlouhý dámský účes vykouzlíme s profesionální lehkostí. Svěřte nám střih svých vlasů a dostanete navíc dokonalou vlasovou péči Kérastase.

Dámský střih ze středně dlouhých vlasů vám pomůže vybrat a realizovat profesionálně proškolená a zkušená kadeřnice. Doporučí vám nejen typ účesu a barvu, ale také vlasovou péči dle stavu a typu vašich vlasů.

Služba zahrnuje uvolňující mycí lázeň s masáží hlavy, kvalitní přípravnou péči, profesionální střih, finální úpravu a styling. Používáme špičkovou vlasovou kosmetiku Kérastase.

Kérastase je jedna z nejluxusnějších značek vlasové péče. Nabízí jedinečné kadeřnické produkty na míru všem typům vlasů. Obsahují účinné aktivní látky na základě nejnovějších výzkumů a úzké spolupráce s profesionálními kadeřníky.

Vydejte se s námi na cestu za hledáním vaší krásy a uvolněním těla i mysli. V salonu Sensualité Beauty dostanete tu nejlepší individuální a cílenou kosmetickou péči.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

OblastVlasy
Druh ošetřeníKadeřnické služby
UrčeníŽeny
ÚčinekStříh
Značka / VýrobceKérastase