OK
Dámský střih s melírem L´Oréal, péčí a stylingem Kérastase

Dámský střih s melírem L´Oréal, péčí a stylingem Kérastase středně dlouhé 140 minut

Sofistikovaný melír na středně dlouhých vlasech. Pro přirozené odstíny používáme barvy na vlasy L´Oréal a dokonalou péči vlasové kosmetiky Kérastase.

KE0014ZCQM0000101Sofistikovaný melír na středně dlouhých vlasech. Pro přirozené odstíny používáme barvy na vlasy L´Oréal a dokonalou péči vlasové kosmetiky Kérastase.
středně dlouhé140 minut |Na objednávku
1 690 Kč
Objednat se Koupit jako dárek

Doplňující info k dárku nebo věnování uveďte do poznámky k objednávce v košíku.

Kód: KE0014Z

Sofistikovaný melír na středně dlouhých vlasech. Pro přirozené odstíny používáme barvy na vlasy L´Oréal a dokonalou péči vlasové kosmetiky Kérastase.

S citem vykouzlíme na vašem polodlouhém účesu sofistikovaný melír. Profesionálně proškolená a zkušená kadeřnice vám pomůže vybrat a realizovat střih. Doporučí vám také vlasovou péči dle stavu a typu vašich vlasů.

Služba zahrnuje uvolňující mycí lázeň s masáží hlavy, kvalitní přípravnou péči, profesionální střih, špičkové barvení přípravky L´Oréal, finální úpravu a styling. K péči používáme špičkovou vlasovou kosmetiku Kérastase.

Kérastase je jedna z nejluxusnějších značek vlasové péče. Nabízí jedinečné kadeřnické produkty na míru všem typům vlasů. Obsahují účinné aktivní látky na základě nejnovějších výzkumů a úzké spolupráce s profesionálními kadeřníky. Nejmodernější technologie a trendy přináší také klasická profesionální značka L´Oréal.

Vydejte se s námi na cestu za hledáním vaší krásy a uvolněním těla i mysli. V salonu Sensualité Beauty dostanete tu nejlepší individuální a cílenou kosmetickou péči.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

OblastVlasy
Druh ošetřeníKadeřnické služby
UrčeníŽeny
ÚčinekMelírování | Stříh | Barvení
Značka / VýrobceKérastase | L´Oréal