• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
Novinka
BOUCHERON Singulier dárkový set pro muže

BOUCHERON Singulier dárkový set pro muže 3 produkty

Moderní pánská vůně s cedrovým základem a svěžím bergamotem vám dodá eleganci a přitažlivost.

Boucheron3386460132862BN022C01JMHH000101Moderní pánská vůně s cedrovým základem a svěžím bergamotem vám dodá eleganci a přitažlivost.
3 produkty |Skladem do 1 ks
2 590 Kč
Kód: BN022C01
EAN: 3386460132862
Objednám teď a zásilku obdržím
Osobně v Brně05.12.2022 9:33
DOPRAVA ZDARMA05.12.2022

Moderní pánská vůně s cedrovým základem a svěžím bergamotem vám dodá eleganci a přitažlivost.

Set obsahuje:
- Eau de parfum Singulier 100 ml
- Eau de parfum Singulier 7,5 ml
- Sprchový gel Singulier 100 ml

Pánská vůně Boucheron Singulier má ultra moderní, sofistikovanou, aromatickou a dřevitou kompozici. Byla vystavěna okolo cedru, který je ikonickou parfémářskou ingrediencí. Toto dřevo dodává vůni strukturu a ve spojení s ostatními akordy a odhaluje svou olfaktorickou komplexnost.

Povzbuzující akordy citrusových plodů a jalovcových bobulí odhalí svěží a živou stránku vůně. Květinové srdce tvořené levandulí, šalvějí a pelargonií společně podtrhují plnost pryskyřičné až téměř kouřové podobě cedru. Singulier je přitažlivý, nadčasový a přitom výjimečně současný. Najdete v něm svěží první tóny, aromatické srdce a bohatý a kontrastující základ.

“Tato aromatická dřevitá vůně je postavena na cedru, představuje moji vizi nové klasiky a zároveň zůstává moderní. Použila jsem dvě vlastnosti cedru, abych zdůraznila krémovou podobu této ingredience a také její jemně kouřovou stránku. Ty se dokonale snoubí s aromatickými nótami šalvěje a levandule. Je to, jako bych toto nádherné dřevo oblékla do mnoha různých odstínů modré. Pohrála jsem si také se dvěma druhy pačuli tím, že jsem jeho esenci smíchala s healingwood™, zlomkem této ingredience zbaveným staromódních akcentů, což dodává této ingredienci skutečnou důmyslnost.”
Vůni vytvořila parfémářka Caroline Dumur.

Hlava: jalovec, bergamot, grapefruit
Srdce: pelargonie, levandule, šalvěj
Základ: vetiver, cedrové dřevo, pačuli

Flakon vůně je inspirován prvky náměstí Place Vendôme včetně slavného obdélníkového smaragdového brusu. Vystihuje pařížského ducha Domu Boucheron.

Šperkařský dům Boucheron byl založen před více jak 155 lety. Boucheron byl prvním šperkařem, který si otevřel prodejnu na náměstí Place Vendôme v Paříži. Mistrovské kousky z této tradiční dílny podtrhují krásu a auru žen.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

Obsah3 produkty
UrčeníMuži
Druh vůněAromatická | Dřevitá
Značka / VýrobceBoucheron

Další produkty

Boucheron