• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
Balíček 5 lymfatických masáží

Balíček 5 lymfatických masáží 60 min

Lymfodrenáž je nejlepší masáží na celulitidu. Navíc zmírňuje otoky nohou, zrychluje metabolismus, vyplavuje toxiny a zlepšuje imunitu.

LYM5FCA3000101Lymfodrenáž je nejlepší masáží na celulitidu. Navíc zmírňuje otoky nohou, zrychluje metabolismus, vyplavuje toxiny a zlepšuje imunitu.
60 min |Na objednávku
4 500 Kč
Objednat se Koupit jako dárek

Doplňující info k dárku nebo věnování uveďte do poznámky k objednávce v košíku.

Kód: LYM5

Lymfodrenáž je nejlepší masáží na celulitidu. Navíc zmírňuje otoky nohou, zrychluje metabolismus, vyplavuje toxiny a zlepšuje imunitu.

Výhodný balíček obsahuje 5 lymfatických masáží po 60 minutách. Ušetříte 500Kč!

Můžete jej objednat i jako dárek formou dárkového poukazu.
(Dárkové poukazy neposíláme na dobírku.)

Jemné a správně cílené tahy lymfatické masáže uvolňují lymfatické uzliny a cesty a zrychlují tak oběh lymfy. Redukují celulitidu, zlepšují obranyschopnost organismu a zpevňují pokožku. Při této hladivé technice si úžasně odpočinete. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme podstoupit kúru pravidelných masáží 1 - 2 x týdně. Ideální je absolvovat 10 návštěv a poté udržovat jednou masáží za měsíc.

Co je lymfatický systém?

Lymfatický systém je důležitý pro naši imunitu. Lymfa odvádí vodu, odpadní a toxické látky z těla a pomáhá tím odstraňovat celulitidu. Nesprávná funkce systému způsobí, že tyto látky zůstávají v tkáních. Tukové buňky se pak zvětšují a vytvářejí polštářky a pomerančovou kůži. Přetížení lymfatického systému snižuje odolnost vůči infekcím a další zátěži. Kromě snížené imunity se projevuje také zduřením uzlin nebo zvýšenou psychickou dráždivostí.

Pro koho je nebo není lymfatická masáž vhodná?

Je skvělou prevencí pro ty z Vás, kdo celý den postávají nebo už dokonce mívají oteklé nohy. Dále pro ty, kdo potřebují detoxikaci těla, snaží se zhubnout nebo zlepšit vzhled pomerančové kůže. Pomáhá při regeneraci po fyzické zátěži nebo k prevenci vzniku křečových žil, či po liposukci. Kontraindikací naopak jsou těžké srdeční vady, velmi vysoký krevní tlak, implantáty nebo těhotenství.

Terapeut

"Dobrý pocit z masáže lze udržet správným cvičením, vyváženou stravou a péčí o svou mysl."

Terapeut Petr

"V oblasti masáží vycházím nejvíce z tradic Dálného východu, které se opírají o tradiční čínskou medicínu. Je to zejména shiatsu, reflexní masáže, thajská masáž nohou, baňkování a havajská „lomi- lomi“. Ze západních moderních přístupů pak nejvíce používám lymfatické manuální masáže, Dornovu metodu a měkké techniky podobné chiropraxi. Nejvíce se mi osvědčuje v současnosti moderní přístup využívající různé postupy podle stavu klienta, takže ošetření bývá pokaždé jiné. V oblasti cvičení preferuji individuální lekce přesně zaměřené na daného člověka nebo cvičení v menších skupinkách. Kromě uvedených typů cvičení nabízím také Spirální stabilizace Dr. Smíška a kalisteniku (funkční posilování s vlastním tělem)."

Petr se zajímá o tělesný pohyb už od dětství. Vždy ho fascinovala příroda a aktivně sportoval. Jeho cesta k lidskému tělu vedla oklikou přes tělo zvířecí. Vědomosti o pohybovém aparátu nejprve sbíral na střední veterinární škole, kde se zabýval výživou a zejména pohybem koní a psů. Z "psího fyzioterapeuta" přesedlal na lidského. Vzdělával a stále se vzdělává v oblasti masáží a „body & mind“, tedy ve zdravotní tělesné výchově. Stal se masérem a lektorem jógy, pilates, čchi-kungu a dalších typů zdravotních cvičení.

Zájem o jógu a bojová umění ho přivedl také k buddhismu. Absolvoval i výcvik „učitele dhammy“ v thajské lesní tradici. Je učitelem reiki. Jeho služby jsou celostní a komplexní.

masáž shiatsu

Vydejte se s námi na cestu za hledáním krásy a uvolněním těla i mysli. V salonu Sensualité Beauty dostanete tu nejlepší individuální a cílenou péči.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

OblastCelé tělo
Potřebný čas k ošetření60 minut
Druh ošetřeníMasáž
UrčeníŽeny
ÚčinekDetoxikace | Masáž | Odvodnění